PRINCIPAL'S LIST
6-1
Brian Connors
Sean Donnelly
Kieran Fallon
Scott Garizio
Deirdre Lewin
Kaitlin Sullivan
Brooke Williams
6-2
Meghan Bennett
Christopher Delmond
Athina Giouvalakis
Laura Rathjen
Marissa Spivey
Caroline Turansky
6-3
Ryan Clark
Ryan Dean
Sara Hughes
Kevin Kane
Erin Lyons
Nicole Mawhirter
Rosemary Mulry
Tiana Rizzo
Victoria Rubino
6-4
Blair Gallagher
Nora Powers
James Spadafora
Marie St. Pierre
7-1
Kristofer Apellido
Liam Brosnan
Kaitlin Byrnes
Nicole Dato
Kevin Marks
7-2
Natalie Correa
Alexandra Fischer
Katherine Wiedenhoft
7-3
Robert Aromiskis
Katherine Josiah
Heather MacRae
Meaghan Roche
Caitlin Sackman
Ryan Sumberac
7-4
Grace Graham
Colleen Hudak
Bernadette O’Connell
8-1
Meghan Hillery
Vincent Sheehan
Rebecca Suydam
8-2
Michelle Hudak
Molly O’Hara
Lauren Romeo
Kevin Santo
8-3
Margaret Ferguson
Daniel Fisk
Madeline Fitzpatrick
Meghan Freeman
Caroline Jahn
8-4
Kathleen Ford
HONOR ROLL
6-1
Emily Edwards
Armand Khachatourian
Anne Marie Marks
Liam Mooney
Andrew Trencheny
Mary Beth Vecchione
6-2
Kimberly Barry
Kaylie Cunningham
Peter Houdek
Stephen Klaus
Morgan O’Brien
Patrick O’Neill
Kaitlin Rising
Nikki Scala
Quinn Suydam
6-3
Selena Casagrande
Emma Kenny
Catherine Rabus
6-4
Mae Crowley
Colleen Ferguson
Rory Harms
Catherine Mauro
Mary McDermott
Delaney Prior
Max Schutz
7-1
Joseph DeRicco
Patrick Doodian
Caroline Egan
Michaela Hulbert
Emily Lane
Marissa Senatore
7-2
Kiera Carrigan
Brendan Fisk
Liam Hogan
Jack Kerning
Mark Reyes
Madison Roth
Nicholas Truisi
Caroline Willi
7-3
Joseph Collins
Daniel Graham
Reilly Lucas
Brigid Maelia
Abbey Mandracchia
Maggie Peck
7-4
Mary Kathleen Beglane
Anne Bernhart
Michael Buckheit
Luke Carlstrom
Julia Dunn
Jonathan Hall
Malachi Lynn
Carly Spadafora
8-1
Sarah Agoglia
Kelly Connor
Erin Croutier
Olivia Gauthier
Caitlin Halloran
Nicholas Niles
Alannah Quinn
Connor Uehlinger
8-2
Alissa Belzie
Nora Croutier
Allison Ford
Gabrielle Gauthier
William Griffo
Allison Rotondo
John St. Pierre
8-3
Grace DeMartini
Emily Fitzgerald
8-4
Alexandra Belzie
Mackenzie Freeman
Brian Lynn
Maggie McMahon
Emily Rees
Sydney Slater
Danielle Wilson
EXEMPLARY EFFORT
6-1
Alexa Bernesby
Julianna Millen
6-2
Peter Lawless
Meghan Loomie
6-3
Neal Crist
Kellee Mello
6-4
Kathryn Barry
James Crist
Dylan Dwyer
Matthew Klugewicz
Emily Mayerhofer
Zachary Walsh
7-4
Sean Buchner
8-1
Jonathan Trencheny
8-4
Chaz Scala